mai 3, 2023

Kuupäev:
Aeg:

Kuupäev:
Aeg:

EHE ARGENTIINA TANGO BUENOS AIRESEST

EHE ARGENTIINA TANGO BUENOS AIRESEST

Üks eestimaiselt malbe kevadine õhtu argentiina tango lummuses Laitse Graniitvilla õdusas atmosfääris. Sarnaselt klassikalisele jazzmuusikale avab tango oma hingesopid paikades, kus piir lava ja publiku vahel on pea hoomamatu.

Esinevad:
LEANDRO SCHNAIDER – bandoneón
PABLO SCHIAFFINO – klaver
JESSICA ŠTŠERBAKOVA JA SOMER SÜRGIT – tants

Leandro Schnaider ja Pablo Schiaffino on eheda tangomuusika võrratud edasiandjad ning nende kokkumäng väärib omaette imetlust. Sel kevadel kaheksandat korda Eestis üles astuvad muusikud oskavad juba esimeste akordide kõlades avada kuulaja meeled selle salapäraselt elegantse ja samas dramaatilise alatooniga helide maailma. Öeldakse, et argentiina tangot ei saa kunagi mängida ainult noodist ja sellele annab kontsert tõepoolest ka kinnitust. Lisaks tuntud tangoklassikale on oodata palasid muusikute endi sulest ning muidugi mõista maailmakuulsa helilooja Astor Piazzolla loomingust. Mitmed varasemad külastajad on pidanud kuulsa Libertango esitust Pablo ja Leandro esituses üheks vapustavamaks kordumatult eheda esituse tõttu.

Ekstrakingitus ootab publikult suurepäraste külalisesinejate Jessica Štšerbakova & Somer Sürgit näol, kelle võrratu tants parketil ei jäta kellegi hinge puudutamata.

Oled rõõmuga oodatud!

Kolmapäev 3. mai kell 19:00 – 20:00

Laitse Graniitvilla • Laitse Graniitvilla, 76302 Laitse, Harju maakond

INFO:  veedaaeg@gmail.com, 56 466314

PILETID: https://fienta.com/et/ehe-argentiina-tango-buenos-airesest-53010

OSTA PILET: