Privaatsuspoliitika

graniitvilla.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja hoolitseda, et Teie isikuandmed on kaitstud. graniitvilla.ee tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.
Lühidalt graniitvilla.ee privaatsuspoliitikast

• graniitvilla.ee ei kasutata oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;

• graniitvilla.ee ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele.

Isikliku info kogumine ja kasutamine
Tingimusel, et klient annab meile oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jne), võimaldab see graniitvilla.ee-l rahuldada klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada.

Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) ei ole teada kolmandatele isikutele. graniitvilla.ee austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

graniitvilla.ee teated
graniitvilla.ee saadab vaid olulist infot, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Mitte isikuandmete kogumine ja kasutamine
Statistilistel eesmärkidel kogub graniitvilla.ee teavet veebilehe külastajate kohta (külastuse aeg, kestus, veebilehe külastajate arv, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid see annab statistilist teavet, mida graniitvilla.ee saab analüüsida ja seeläbi saidi funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil. Külastaja teavet ei edastata kolmandatele osapooltele.

Kliendi andmete avalikustamine kolmandatele isikutele
graniitvilla.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja edastada oma klientide isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

graniitvilla.ee privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt
Kasutades graniitvilla.ee teenuseid kinnitab klient, et on tutvunud graniitvilla.ee privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.

Kui teil on mingeid märkusi ja ettepanekuid graniitvilla.ee privaatsuspoliitika kohta, palun teatage sellest e-posti teel info@graniitvilla.ee