juuli 15, 2021

Kuupäev:
Aeg:

Kuupäev:
Aeg:

Unustamatu Mister X – Georg Ots

Unustamatu Mister X – Georg Ots
Katrin Karisma, Hanna-Liina Võsa, Reigo Tamm, Lauri Liiv ja Johan Randvere

GEORG OTSA tähendust ei saa kuidagi alahinnata. Tema puhul on tegemist ühe suurima legendiga meie rahva kultuuri- ja muusikaloos. Miljonite lemmik ning palavalt armastatud ooperi, -opereti -ja estraadilaulja, kes oli suur,  tundlik kunstnik ja geniaalselt laulev näitleja. Ühtaegu nii soe ja oma, teisalt  jälle salapärane ning sama tabamatu nagu ka tema üks kuulsamaid filmirolle – Mister X.

Isegi nüüd, 46 aastat pärast lahkumist pole tema täht tuhmunud, vaid elab edasi sadades lauludes ja aariates, kümnetel helikandjatel. Oma meenutusi Georg Otsast räägib kontserdil “Unustamatu Mister X” samavõrd palavalt armastatud lavalegend, näitleja ja tuntud operetitäht Katrin Karisma. Tema mälestused põimuvad erakordseks tervikuks Georgi kuulsamate aariate ja lauludega, mis kõlavad meie noorema põlvkonna säravate, näitlevate lauljate Hanna-Liina Võsa, Lauri Liivi ning Rahvusooperi Estonia solisti Reigo Tamme esituses. Klaveril saadab neid alati karismaatiline Johan Randvere.
“Unustamatu Mister X” on õhtu, kus läbi meenutuste ja surematute laulude taaselustub korraks möödunud sajandi suurkuju, kelle kohta sõnad nagu “asendamatu”, “kordumatu” ja “erakordne” ei mõju liialdustena. Sest kirjeldada sõnadega nii suurt talenti polegi tegelikult võimalik.

Mister Xi aaria operetist “Tsirkusprintsess” – https://services.err.ee/media/embed/1092283

“Mees La Manchast” muusikalist “Mees La Manchast” https://services.err.ee/media/embed/1092279

Info ja majutus: info@graniitvilla.ee
NB! Toitlustus ainult ettetellimisel. Toitlustuskohtade arv on piiratud! Toitlustuse tellimine kuni 13.07.2021. Tellimuse palume kinnitada graniitvilla@pohjalacatering.ee või +372 56 909250. Koos söögisooviga edastage palun ka rekvisiidid ettemaksuarve tegemiseks. Kõikidele toitlustuse tellijatele broneerime omalt poolt kohad laudades.

3 käiguline õhtusöök algusega 19:00 29,90€/inimene :

 Eelroog: Lillkapsa riis, vetikasalat, tuunikala tartar ja matcha tee

 Pearoog: Röstitud pardifilee, pastinaak, punase veini kaste, kale kapsas

 Dessert: Vaarika tart

 Joogid: Kannuvesi, klaas valget või punast majaveini

 

Suupiste menüü vaheajal  – 14,90€/inimene:

 Suupiste: Mini “jacket potato” Liivimaa lihaveise röstbiifi, mädarõika kreemi ja punase sibula moosiga

 Eelroog: Lobster bisque, roheline õli, aiaürdid

 Dessert: Vaarika tart

 Joogid: Kannuvesi, klaas valget või punast majaveini

 

OSTA PILET: